Barvy - Psychologie, tajemství a teorie barev

barvy ? psychologie ? Kolorterapie vodou
   

Kolorterapie vodou

Voda je pro nás téměř stejně nezbytná jako vzduch. Většina lidí ji však nepije v dostatečném množství. Jeden z nejzdravějších návyků, jaké si můžeme vypěstovat, je vypít denně spousty vody. Při ranním vstávání a před ulehnutím je vhodné vypít několik sklenek. Pročistíme tak svůj organismus.

Nejčastěji se proti pití velkého množství vody ohrazují ti, jež trápí zadržování vody v těle. Tito lidé bohužel nevědí, co se v jejich těle odehrává. Když tělo nepřijímá dostatek vody, začne ji zadržovat, neboť přechází na jakýsi "nedostatkový" režim. Pijeme-li během dne spousty vody, tělo nemá potřebu ji zadržovat; žádným nedostatkem již netrpí.

Vodu můžeme polarizovat či ionizovat frekvencemi různých barev a použít ji k léčení či aktivaci různých energií v těle. Polarizovat vodu lze několika způsoby.

První z nich je velmi jednoduchý. Vezměte sklenici a naplňte ji vodou. Uchopte ji do jedné ruky a druhou ruku držte asi sedm až deset centimetrů nad ní. Začněte rytmicky dýchat a soustřeďte se na jednu z barev. Vnímejte a pociťujte, jak tato barva vyzařuje z vaší ruky do vody ve sklenici. Soustředěně naplňujte sklenici vody léčivými vibracemi zvolené barvy. Tři až pět minut koncentrace stačí k tomu, aby se voda silně polarizovala. Pak ji můžete vypít či užívat v různých dávkách, abyste zlepšili svůj zdravotní stav.

Druhá metoda polarizace vody využívá barevných sklenic. Naplňte barevnou sklenici vodou a brzy ráno ji postavte před dům na slunce. Sluneční paprsky barvu sklenice zaktivují a naplní vodu příslušnou vibrací. Tuto vodu pak můžete pít jako lék na své zdravotní obtíže.

Další způsob, jak vodu naplnit vibracemi určité barvy, je zabalit sklenici nebo láhev do barevné látky či papíru. Tuto sklenici pak postavte ven na ranní slunce. Sluneční světlo dopadající na barevný obal zaktivuje frekvenci příslušné barvy a touto fredvencí naplní vodu ve sklenici. Jedna až tři hodiny na ranním sluníčku bohatě postačí. Můžete polarizovat také několik sklenic najednou a ty pak uskladnit, abyste měli zásobu na několik dní.

A ještě jeden způsob, jak vodu naplnit fredvencí určité barvy. Vezměte kousek barevné čtvrtky a položte jej na sklenici či hrdlo láhve. Pamatujte, že sluneční paprsky působí jako aktivátor a vysílač dané frekvence.

barvy a jejich tvoření

Červená, žlutá a modrá jsou primární barvy. Kombinování primárních barev získáte barvy ostatní.
Tvoření barev kombinováním
šarlatová2 červené filtry
červenooranžová2 červené a žlutý filtr
oranžová1 červený a 1 žlutý filtr
žlutooranžová2 žluté a 1 červený filtr
žlutozelená2 žluté a 1 modrý filtr
zelená1 žlutý a 1 modrý filtr
modrozelená3 modré a 1 žlutý filtr
tyrkysová2 modré a 1 žlutý filtr
indigová2 modré a 1 žlutý filtr
fialová1 červený a 1 modrý filtr
modrofialová2 modré a 1 červený filtr
červenofialová2 červené a 1 modrý filtr
karmínová3 červené a 1 modrý filtr
purpurová1 žlutý, 1 červený a 1 modrý filtr


barvy ? psychologie ? Kolorterapie vodou     stats: 0